Penziony

Saraya Wellness & Penzion

Vítejte v Saraya Wellness Teplice, které vzniklo jako relaxační centrum. Nabízíme ubytování v Teplicích v nově zrekonstruovaných pokojích kategorie Klasic a Delux.

Naši hosté mohou využít služeb Wellness a Fitness, což je ideální spojení pro ty, kteří musí často cestovat za prací a hledají ubytování s „přidanou hodnotou“. Pro ty, kteří se rozhodnou nás navštívit, máme vlastní parkoviště, které se večer zamyká a je pod kamerovým systémem.

Představte si relaxaci, která na Vás čeká v klidu našeho Wellness centra v Teplicích. Relaxaci, kterou si užijete po hektickém pracovním dni, stejně jako o volném víkendu s rodinou…

PENZION & UBYTOVÁNÍ TEPLICE

V našem penzionu v Teplicích nabízíme ubytování hotelového typu. Máme 9 pokojů (jedno nebo dvoulůžkové) s TV + satelit + internet zdarma. Pokoje jsou vkusně zařízené s vlastním sociálním zařízením a koupelnou. Penzion dále disponuje Wellness centrem, restaurací, tělocvičnou a terasou. Veškeré interiéry jsou nekuřácké. Kuřácký koutek je na terase. Velkou výhodou je vlastní parkoviště v areálu budovy, které se večer zamyká. Klienti mohou využít nabídky Wellness centra jako jsou masáže, spa procedúry, kosmetická ošetření, lymfodrenáže, infrasauny, programu tělocvičny, služby laser centra.

RESTAURACE TEPLICE

Příjemně zařízená restaurace pro 30 hostů doplňuje spektrum služeb, které nabízí Saraya Wellness.

Restaurace je vhodná nejen pro klienty wellness centra, ale také pro rodinné a firemní oslavy. Ideální spojení pro skupiny zaměřené na víkendové pobyty, kde se spojí cviční (Fitness zóna, lyže, kolo atd.) + odpočinek – (Wellness zóna + masáže)

Mohlo by se vám také líbit...