Apartmány

Rezidence Fontána

Rezidence Fontána je moderní komplex, spojující ubytovací služby v apartmánech, fitness wellness centru, stravovací služby a nákupní možnosti. Nachází se přímo v srdci Teplic, jen pár minut chůze od Lázeňské kolonády, Zámecké zahrady a městských sadů.  

     Luxusně vybavené apartmány nabízí ubytování s jednou, dvěma nebo třemi ložnicemi a obývacím pokojem s moderně vybaveným kuchyňským koutem. Všechny apartmány jsou navíc vybaveny klimatizací, satelitní TV s plochou obrazovkou, servisem pro přípravu kávy a čaje, žehlícím setem a trezorem; koupelny vanou nebo sprchovým koutem, toaletou se sprškou a pračkou. Většina apartmánů má k dispozici vlastní terasu nebo balkon s výhledem do parku nebo na náměstí. Některé pokoje lze propojit.

28 nadstandardně prostorných a luxusně vybavených apartmánů s recepcí nabízí ubytování přímo v centru lázeňského města Teplice. Většina apartmánů má s dispozici vlastní balkon nebo terasu s výhledem do lázeňského parku nebo na náměstí.

Pro co největší pohodlí nabízíme zdarma WiFi připojení ve všech apartmánech, parkování v garážích zdarma a toaletní potřeby.

     Ubytovaní hosté mohou využívat služby moderního fitness wellness centra a restaurace Coloseum, přímo v budově komplexu. K dispozici je salonek s kapacitou 50 osob, casino nebo Dámský klub s hernou pro děti do 12 let.

     Apartmány Rezidence Fontána leží v centru města Teplice, jen několik kroků od Lázeňské kolonády, přímo v multifunkčním komplexu Fontána. Výhodná poloha, výborné služby, domácí atmosféra a individuální přístup předurčuje rezidenci k pohodlnému a zároveň luxusnímu ubytování.

     Lanový park, umístěn na střeše Kauflandu vedle stadion na Stínadlech, je od rezidence vzdálený 500 metrů, Botanická zahrada a Hvězdárna 900 metrů.

Rezidence Fontána

Náměstí Svobody 3312
415 01 Teplice
Česká republika

Recepce a rezervace: 
info@rezidencefontana.cz

Management: Simona Malá
+420 605 550 055
simona.mala@jth.cz

Mohlo by se vám také líbit...