Hotely

Hotel Zlatý kříž

Hotel Zlatý Kříž – ubytování Teplice je komfortně zařízený hotel s vyhlášenou restaurací na hranici centra a lázeňské zóny v Teplicích, zaujme Vás příjemným interiérem a vstřícnou obsluhou. Hotel nabízí 19 jedno, dvou a třílůžkových nově vybavených pokojů. Všechny pokoje mají vlastní socialní zařízení včetně koupelny s vanou a nebo sprchovým koutem, SAT/TV a internetem. K dispozici jsou také dvě třílůžková apartmá a nově luxusní apartmá vybavené mimo jiné minibarem, perličkovou a masážní vanou pro dvě osoby. Ke stravování je pro Vás otevtřena restaurace s letní terasou, u které je dětské hřiště.

Pro hotelové hosty je k dispozici privátní, v noci uzamčené a hlídané parkoviště. Pro děti do dvou let věku, které sdílí pokoj se svými rodiči neúčtujeme žádné další poplatky. Luxusní hotel Zlatý Kříž nabízí vysoký standard nabízených služeb a ubytování v nadstandardních apartmánech a pokojích. 

Vyhlášená a komfortně zařízená restaurace na hranici centra Teplic Vás zaujme jak svým příjemným interiérem a vstřícnou obsluhou, tak i širokým výběrem jídel i druhů kuchyní. Z podniku dýchá velmi přívětivá atmosféra a profesionalita personálu je zajištěna díky dlouholetým zkušenostem v oblasti pohostinství a gastronomie.

Kontakt  – recepce hotelu NON-STOP

Hotel Zlatý Kříž Teplice 
Masarykova 43
415 02, Teplice
IČ: 01427016
DIČ: CZ01427016

Telefon recepce : + 420 417 531 343
Telefon restaurace: + 420 720 947 388
E-mail: zlatykriz@seznam.cz

www.zlatykriz.com

Mohlo by se vám také líbit...