Hotely

Hotel Payer II

VÍTEJTE V NAŠEM HOTELU!

Vydejte se do poklidné lázeňské čtvrti, kde přímo naproti malebnému parku, naleznete jeden z nejznámějších a nejdéle působících teplických hotelů – HOTEL PAYER ****, ve kterém se v roce 1841 narodil věhlasný badatel, polárník a malíř JULIUS PAYER. Hledáte místo pro romantický pobyt ve dvou, se skupinou přátel anebo chcete vyrazit za odpočinkem s celou svou rodinou? Jedete do Teplic za obchodem či prací anebo jen Teplicemi projíždíte? HOTEL PAYER **** bude vždy tou nejlepší volbou právě pro Vás!

Telefon: +420 417 531 446
Mobilní telefon: +420 724 165 400
E-mail: recepce@hotelpayer.cz
WhatsApp: +420 725 835 055
Fax: +420 417 531 448

www.hotelpayer.cz

O NÁS

HOTEL PAYER **** se nachází v docházkové vzdálenosti od centra města, kde naleznete spoustu skvělých restaurací, barů a kaváren, ne nadarmo se Teplicím již odnepaměti přezdívá „Malá Paříž“ či Salón Evropy.

Teplice prosluly ale především díky jedněm z nejznámějších lázní v Evropě s významnou historií, které v minulosti navštívila spousta slavných a význačných osobností, jako byl Ludwig van Beethoven, Wolfgang von Goethe, Giacomo Casanova, Hans Christian Andersen, Arthur Schopenhauer, Fréderic Chopin, rakouský císař František I., ruský car Alexandr I., pruský král Fridrich Vilém III. V hlavním lázeňském domě Beethoven je nyní nově otevřen také největší bazén s termální vodou tzv. THERMALIUM.

Vlakové a autobusové nádraží se nachází 10 minut lehkou chůzí od hotelu, zastávka MHD je k dispozici přímo před hotelem, letiště Praha je vzdáleno 100 km od hotelu, zajímavá je též vzdálenost 80 km do města Dresden v Německu.

Parkovat můžete přímo před hotelem anebo v uzavřeném prostoru hotelu. Obě místa jsou střežena kamerovým systémem.

Mohlo by se vám také líbit...