Hotely

Hotel Green House

Teplice jsou malou Paříží severu Čech. Proslulá lázeňská kolonáda, krásné historické centrum i malebná příroda v okolí si zaslouží Vaši návštěvu. Vydáte-li se poznávat krásy naší země, načerpat nové síly v lázních nebo cestujete služebně, rádi vám nabídneme komfortní ubytování ve velmi stylovém prostředí.

Hotel Teplice Green House se nachází v klidné části města, pouhé tři minuty chůze od centra. Svým umístěním poblíž zámeckého parku je přímo určený ke klidné relaxaci, romantickým procházkám i kulturnímu vyžití. Poloha hotelu je naprosto ideální pro krátkodobé pobyty spojené s poznáváním města a okolí nebo jako velmi reprezentativní řešení pro ubytování vašich obchodních partnerů.

 Hotel poskytuje výběr ubytování v klasických dvoulůžkových, třílůžkových pokojích anebo v apartmánu s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou vzdušné, prostorné a zařízené ve velmi elegantním stylu. Samozřejmostí je samostatné sociální příslušenství , některé i s vířivými vanami, televize, minibar a bezplatné  WIFI připojení k internetu po celé části hotelu.

V přízemí je hostům k dispozici malá restaurace, kde vám rádi připravíme snídani. Letní měsíce nabízí i možnost příjemného posezení a grilování na terase. Dobře a bezpečně je zajištěné i parkování, na oploceném pozemku před hotelem nebo přímo v hotelové garáži.

V hotelu Green House se postaráme o Vaši pohodu a klid. Zajistíme vám kompletní služby a veškeré zázemí pro příjemně strávené chvíle mezi obchodním jednáním a k načerpání nových sil. Volné pokoje včetně našich služeb vám jsou kdykoli k dispozici.

Ubytování

Hotelu Green House Teplice nabízí svým hostům 18 míst. 14 hostů může být ubytováno v komfortních dvoulůžkových pokojích (s možností přistýlky) a 4 hosté v podkrovním apartmánu. Všechny pokoje jsou plně vybavené pro váš odpočinek a relaxaci, jsou vkusně a elegantně zařízené, vybavené sociálním příslušenstvím, TV se satelitním příjmem, minibarem a připojením na internet. Některé pokoje jsou vybaveny samostatnou vířivou vanou. Pro návštěvníky jsou kdykoli k dispozici k příjemnému posezení společné vnitřní i venkovní prostory. Bezpečné parkování je zajištěné na oploceném parkovišti nebo v hotelové garáži.

Adresa:
Hotel Green House
U Soudu 1947/9,
Teplice 415 01
GPS: 50.6378833N, 13.8194400E

Od. vedoucí:
Pavel Mrázek
Tel.: +420 608 721 166
E-mail: info@hotelgreenhouse.cz

Mohlo by se vám také líbit...