Hotely Restaurace

Hotel a restaurace Pivovar Monopol

Hotel

Náš hotel se nachází v centru Teplic na Masarykově třídě. Nabízíme celoroční ubytování v dvoulůžkových pokojích a apartmánech s kuchyňským koutem. Apartmány jsou situovány směrem na hlavní třídu a standardní pokoje směrem do dvora.
Do apartmánů a některých dvoulůžkových pokojů lze použít 1-2 přistýlky. Pokoje jsou stylově zařízené. Recepce se nachází v přízemí z hlavní ulice a je součástí naší kavárny. Snídaně probíhají v prostorách kavárny, v poledne můžete využít našich poledních meníček a na večer doporučujeme udělat si rezervaci stolu v naší nádherné pivovarské restauraci. Nabízíme krátkodobé pobyty se snídaní, ale i dlouhodobé s polopenzí či plnou penzí.

Wellness

áš wellness hotel je momentálně ve výstavbě. Plánované otevření předpokládáme 12/2021. Wellness bude přístupný nejen pro hotelové hosty. Můžete se těšit na pivní lázně, finskou saunu, bio a herbal saunu, parní saunu, zchlazovací bazének, odpočívárnu s občerstvením, klidovou a relaxační zónu. Nebudou chybět ani klasické, sportovní a další speciální masáže.

Celková kapacita hotelu bude nově 38 klimatizovaných pokojů s možností ubytování až pro 100 osob.

Hotel bude disponovat vlastním parkováním, moderní recepcí s lobby barem, konferenční místností pro 80 osob a letní restaurací s otevřenou grilovací kuchyní.

Pivovar

Celoročně čepujeme pivo 12% světlý ležák Monopol, 11% polotmavý ležák Karlík, 11% Višeň a 14% ALE (pivo svrchně kvašené). Ležáky čepujeme přímo z výčepních tanků, ostatní piva stáčíme do sudů. Výčepní tanky jsou umístěny v prostorách zrekonstruovaného sklepa, přímo pod barem restaurace a jsou propojeny s naší restaurací. Sezónně vaříme různé speciály, na které se celý rok těší naši štamgasti. V létě je to 11% Pšenice, na podzim 11% Vídeňský ležák, v zimě 16% Porter a na jaře 11% Jarní IPA (pivo svrchně kvašené).

Všechna piva Monopol prodáváme v 1,5l PET lahvích a 1l a 0,5l skleněných lahvích. Na objednávku stáčíme KEG sudy 15l, 30l, 50l pro domácí využití. Ke KEG sudům zapůjčujeme přenosné chladící zařízení. Cena piva je sdělena na požádání.

Restaurace

Návštěvou naší restaurace se opravdu vrátíte v čase. Při vstupu do restaurace se vám otevře obrovský sál , s citem laděný do hnědo-béžových odstínů . Ohromí vás vkusně zrenovované secesní stropy a v patře upoutají dvě vyleštěné měděné varny. Pokud budete mít štěstí a přijdete v den vaření piva, překvapí vás příjemná sladová vůně . Restaurace nabízí 80 míst k sezení v přízemí a 100 míst na balkonech horního patra. Restaurace je otevřena 7 dní v týdnu, přes poledne nabízíme polední menu a večer speciality z našeho jídelního lístku, převážně české kuchyně s prvky moderní gastronomie. Restauraci lze také využít pro různé firemní či soukromé akce.

Kavárna

Naše kavárna je součástí celého projektu pivovar-hotel Monopol a najdete ji hned při vstupu z Masarykovy třídy. Kavárna slouží také jako recepce našeho hotelu. Návštěvou kavárny se vrátíte v čase. Dýchne na Vás atmosféra příjemné prvorepublikové decentnosti. Dopřejte si chvilku klidu, posaďte se u nás do pohodlných křesílek a vychutnejte si svůj šálek voňavé kávy či nějaké směsi bylinného čaje. Kávu pro Vás připravujeme ze speciální směsi, pražené přímo pro nás v pražírně COFFESPOT. Naše káva je směsí indických zrn v poměru 90% arabica a 10% robusta. Rádi Vám také poradíme s výběrem našich domácích limonád. Není větší zážitek, než ochutnat naší levandulovou limonádu, vyráběnou poctivým výluhem z kvetoucí levandule. I ledové čaje jsou součástí naší domácí výroby a stoji za ochutnání.

Kontakt

RESTAURACE – PIVOVAR – HOTEL
Masarykova 433/42, Teplice
E-mail: info@pivovarmonopol.cz

RESTAURACE otevřena:
po-čt 11.00 – 23.00
pá-so 11.00 – 01.00
ne 11.00 – 22.00

Tel. restaurace – pivovar : +420 727 844 414
E-mail: restaurace@pivovarmonopol.cz

Mohlo by se vám také líbit...